امور ثبتی

انواع خدمات ثبتی

ثبت شرکت

در قانون تجارت، شرکت‌ها به اقسام گوناگونی تقسیم شده‌اند. پس از پایان مراحل تأسیس شرکت، مرجع ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری، شماره‌ی ثبتی و شناسه‌ی ملی منحصربه‌فردی برای شرکتتان صادر می‌کند.

در این یادداشت، درباره‌ی ثبت انواع شرکت توضیح داده‌ایم. در روند ثبت شرکت، چنانچه به هر نوع از اطلاعات و اقدامات لازم نیاز پیدا کردید، می‌توانید به‌صورت رایگان، از مشاوران مجموعه‌ی «ثبت شایان» بهره‌مند گردید.

اطلاعات بیش‌تر

ثبت مؤسسه

«مؤسسه» واحدی است که با نام و هدف معیّن در مالکیت بخش عمومی یا خصوصی یا ترکیبی از این دو قرار دارد و به فعالیت‏های انتفاعی و غیرانتفاعی می‌پردازد و معامله می‌شود. مؤسسه را واحد اقتصادی نیز می‌گویند.

اطلاعات بیش‌تر

ثبت برند

ثبت برند و آرم در راه‌اندازی و تداوم کسب‌وکار بسیار مهم است. این کار به محصولات و خدمات شما جلوه می‌دهد و از دزدیده‌شدن اعتبار و شهرت شما جلوگیری می‌کند. البته ثبت‌کردن برند باید حتماً از مجرای قانونی‌اش انجام شود. طبق مادّه‌ی دوی قانونِ ثبت علائم و اختراعات، فقط کسی حق دارد از برندش به‌طورِ انحصاری استفاده کند که آن را ثبت کرده باشد. برند خود را می‌توانید در شکل‌های مختلف ثبت کنید: لوگو، لوگو‌تایپ، طرح، آرم، نام تجاری.

اطلاعات بیشتر